W imieniu Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Zielonej Górze zapraszamy do zapoznania się ze wstępną dokumentacją dla obwodnicy Krosna Odrzańskiego w ciągu drogi krajowej nr 29 oraz do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym w ramach konsultacji społecznych, które odbędzie się 15 listopada 2018 r. o godzinie 16:00 w Urzędzie Miasta w Krośnie Odrzańskim ul. Parkowa 1.

W związku z opracowywaniem przez biuro Transprojekt Gdański Sp. z o.o., na zlecenie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Zielonej Górze, Studium Techniczno - Ekonomiczno - Środowiskowe z elementami koncepcji programowej dla budowy obwodnicy Krosna Odrzańskiego w ciągu drogi krajowej nr 29, zapraszamy do zapoznania się z zamieszczonymi poniżej dokumentami i wnoszenie własnych spostrzeżeń poprzez załączony wzór wniosku. Uwagi należy kierować na adres:

Transprojekt Gdański Sp. z o.o.
ul. Zabytkowa 2
80-253 Gdańsk

lub w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

lub osobiście w sekretariacie GDDKiA Oddział w Zielonej Górze, ul. Bohaterów Westerplatte 31

Wniosek można składać do dnia 22.11.2018 r.

Więcej informacji pod poniższymi linkiami

https://www.gddkia.gov.pl/pl/a/31388/Konsultacje-spoleczne-dla-budowy-obwodnicy-m-Strzelce-Krajenskie 

 Konsultacje społeczne dla zadania„Budowa obwodnicy miejscowości Krosno Odrzańskie w ciągu drogi krajowej nr 29”Konsultacje społeczne dla zadania„Budowa obwodnicy miejscowości Krosno Odrzańskie w ciągu drogi krajowej nr 29”

Studium Techniczno - Ekonomiczno - Środowiskowe z elementami Koncepcji Programowej (STEŚ-R) wraz z materiałami do decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla inwestycji pn.: Budowa obwodnicy miejscowości Krosno Odrzańskie w ciągu drogi krajowej 29Programowej (STEŚ-R) wraz z materiałami do decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla inwestycji pn.: Budowa obwodnicy miejscowości Krosno Odrzańskie w ciągu drogi krajowej 29

ulotkaobw