Euroregion „Sprewa-Nysa-Bóbr” zaprasza do składania wniosków o dofinansowanie programów spotkań młodzieży ze środków Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży na 2018 r. Stawki ryczałtowe pozostają w tym roku na takim samym poziomie, jak w roku ubiegłym. Wszystkie kompletne projekty zaplanowane do realizacji w 2018 r., które wpłyną do Jednostki Centralnej PNWM do 20 maja otrzymają dofinansowanie na średnim poziomie 69% maksymalnych stawek ryczałtowych.

 Wnioski, które wpłyną po tym terminie będą rozpatrywane w zależności od posiadanych środków lub umieszczane na liście rezerwowej. Środki finansowe z PNWM mogą stanowić wkład własny do projektów o charakterze młodzieżowym finansowanych z Funduszu Małych Projektów Interreg VA.

Wnioski można składać i rozliczać drogą elektroniczną poprzez moduł OASE udostępniony na stronie www.pnwm.org oraz poprzez przesłanie skanów dokumentów mailem na adres JC PNWM: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wnioski i rozliczenia składane w wersji papierowej będą również honorowane.

Szczegółowych informacji udziela Kierownik Jednostki Centralnej Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży w Euroregionie „Sprewa-Nysa-Bóbr” Mieczysław Kijewski, tel. 68 455 80 53.