Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp. zaprasza przedsiębiorców na spotkanie, które odbędzie się 26 lutego w godzinach od 10:00 do 13:00 w Gorzowie Wielkopolskim.

Podczas spotkania zostaną przekazane informacje dotyczące możliwości pozyskania środków zwrotnych i bezzwrotnych na rozwinięcie działalności gospodarczej. Prowadzący szkolenie omówią także warunki przyznania wsparcia, dokumenty, strony internetowe oraz podmioty oferujące unijne środki. Przedstawiony zostanie m.in temat wsparcia na tzw. twarde inwestycje, dofinansowań na szkolenia dla MŚP oraz dotacji do rozwoju działalności eksportowej.

Spotkanie jest skierowane do osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą na terenie województwa lubuskiego.

Zgłoszenia są przyjmowane do 25 lutego 2018 r. Można zarejestrować się telefonicznie pod nr 95 739 03 80 lub poprzez formularz elektroniczny za pośrednictwem strony internetowej: http://rpo.lubuskie.pl/wez-udzial-w-szkoleniach-i-konferencjach/szkolenie-formularz?termId=249699

Spotkanie odbędzie się w budynku Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zbigniewa Herberta przy ul. Sikorskiego 107 (sala konferencyjna nr 216, drugie piętro).
O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.