W niedzielę, 27 maja 2018 r. w Krośnie Odrzańskim odbędzie się wyścig rowerowy z cyklu Kaczmarek Electric MTB. Start i meta zlokalizowane będą na Placu Unii Europejskiej (dawna nazwa Plac 11 Pułku).

Tam także - strefa dziecka i stoiska promocyjne. Zapisy do wyścigu dzieci przyjmowane będą w Biurze Zawodów na Placu, jednak sam wyścig dzieci rozegrany zostanie w Parku Tysiąclecia. W związku z fragmentem dojazdu i zjazdu do/z pętli wyścigowych [PEŁNA TRASA] będą występować utrudnienia na kilku odcinkach dróg w mieście oraz we wsi Łochowice. W Krośnie Odrzańskim będzie to odcinek z Placu Unii Europejskiej w kierunku szpitala (ul. Piastów), ul. Kościuszki i ul. Polną [UTRUDNIENIA KROSNO]. W Łochowicach fragment od starego wysypiska do wsi oraz odcinek drogi do jeziora Glibiel [UTRUDNIENIA ŁOCHOWICE].

W newralgicznych punktach rozstawieni będą funkcjonariusze Policji, Straży Miejskiej, Ochotniczej Straży Pożarnej i Wojska Polskiego. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i dostosowanie się do wskazówek służb. Większa część rywalizacji odbywać się będzie w lasach i na terenie poligonu. Spacerowiczów, rowerzystów, użytkowników quadów i motocykli także prosimy o wzięcie tego faktu pod uwagę. Jednocześnie prosimy o nie parkowanie samochodów w przeddzień oraz w dniu zawodów na ulicach Placu Unii Europejskiej. Pojazdy na drodze mogą utrudnić rywalizację zawodniczkom i zawodnikom. Za wyrozumiałość dziękujemy, za utrudnienia przepraszamy.