Klub Czytających Rodzin „Przystanek Czytankowo” oraz Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wlkp. ogłosili konkurs czytelniczy dla rodzin z województwa lubuskiego pod nazwą „Nakręć się na czytanie!”.

Konkurs ma na celu promowanie czytelnictwa, zachęcenie mieszkańców województwa lubuskiego do spędzania wolnego czasu z książką, kreatywnego podejścia do książki oraz podejmowania działań twórczych z książką przez dzieci i dorosłych z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych. Zadanie konkursowe polega na zareklamowaniu ulubionej książki dla dzieci i młodzieży w formie krótkiego filmu – rodzaj i gatunek literatury dowolny. Czas projekcji filmu jest ograniczony do 3 minut (dłuższe nie będą podlegać ocenie). Prace razem z kartą zgłoszenia będą przyjmowane do 10 lutego 2017 r. (włącznie). Dla zwycięzców organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody, m.in.: książki dla dzieci i młodzieży; miesięczny karnet na dowolne zajęcia w Księgarni Kle Kle; rodzinna sesja zdjęciowa od Limon Dagmara Bandera i inne.
Przed przystąpieniem do konkursu warto zapoznać się z regulaminem. Szczegółowych informacji udziela p. Anna Giniewska (nr tel. 95 721 61 35; 509 517 206).

Więcej szczegółów w: