W dniu 11.06.2019 r. o godzinie 17.00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych przy ul. Pocztowej w Krośnie Odrzańskim odbędzie się uroczyste pasowanie na "Małego Obywatela Gminy Krosno Odrzańskie" dzieci sześcioletnich - tegorocznych absolwentów przedszkoli z terenu Gminy Krosno Odrzańskie.

 Szanowni rodzice dzieci 6 letnich zaproszonych na pasowanie na Małego Obywatela

w związku z panującymi upałami nie jest możliwe przeprowadzenie uroczystości w hali OSiR. Wobec tego pasowanie odbędzie się w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych przy ul: Pocztowej (sala naprzeciwko kręgielni,przy stadionie). Jest szansa, że tam będzie chłodniej. Sala ta nie posiada tylu miejsc, aby pomieścić tak dużą grupę osób. Zwracamy się, więc z prośbą, aby z dzieckiem przyszedł tylko jeden rodzic. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację i serdecznie prosimy o dostosowanie się. Prosimy, aby dzieci ubrać lekko, ale uroczyście ( biała bluzka, koszula).Liczymy, że jak zawsze, nie zawiedziecie nas i
przyjdziecie. Bez udziału Państwa i Waszych dzieci uroczystość ta nie ma racji bytu. Osoby, które przyjadą samochodami prosimy, aby parkowały na parkingu pod Zamkiem. Dziękujemy za zrozumienie i serdecznie zapraszamy.