W dniu 22 lutego 2016 r. (poniedziałek) od godz. 17.00 w Urzędzie Miasta w Krośnie Odrzańskim (ul. Parkowa 1, bud. A, I piętro, Sala 1000-lecia) odbędą się konsultacje społeczne dotyczące map zagrożeń bezpieczeństwa.


Mapy zagrożeń są narzędziem, które pozwoli rzetelnie i czytelnie zidentyfikować potrzeby w zakresie bezpieczeństwa, a tym samym efektywnie wykorzystać posiadane środki. Podczas spotkania przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim przedstawią ideę tworzenia map oraz stan bezpieczeństwa na terenie Powiatu Krośnieńskiego. Istotnym punktem spotkania będzie debata z udziałem mieszkańców, podczas której będą oni mieli możliwość przedstawienia swoich uwag i spostrzeżeń, które posłużą opracowaniu map zagrożeń dla Gminy.
Organizatorem konsultacji jest Komenda Powiatowa Policji w Krośnie Odrzańskim.
Dla osób, które nie będą mogły uczestniczyć w spotkaniu, a chciałyby wyrazić swoje zdanie na temat map zagrożeń bezpieczeństwa została opracowana specjalna ankieta. Można ją złożyć osobiście, przynosząc w zaklejonej kopercie do KPP w Krośnie Odrzańskim przy ul. Świerczewskiego 17, lub do Komisariatu Policji w Gubinie ul. Różana 1a, wysłać listownie na adres: Komenda Powiatowa Policji w Krośnie Odrzańskim ul. Świerczewskiego 17, bądź elektronicznie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Termin dostarczenia ankiety mija 29 lutego 2016 r.

Ankieta do pobrania