Koronawirus paraliżuje naszą rzeczywistość i zmusza do podejmowania trudnych, ale odpowiedzialnych decyzji. Taką niewątpliwie jest ta o odwołaniu tegorocznej edycji Rybobrania. Wspólnie z Tomaszem Miechowiczem Dyrektorem CAK Zamek uznaliśmy, że zaplanowane na 20 i 21 czerwca święto naszego miasta nie może się odbyć.

Biorąc pod uwagę rozwój pandemii imprezy plenerowe, nawet te letnie, mogą nieść za sobą niebezpieczeństwo zarażeń, a zdrowie i życie mieszkańców jest najważniejsze. Rozpoczęliśmy co prawda przygotowania do organizacji Rybobrania już w ubiegłym roku, ale w obecnej sytuacji zmuszeni jesteśmy je przerwać. Poza tym nie mielibyśmy sumienia, by zwrócić się o pomoc w organizacji święta do sponsorów. Zawsze mogliśmy liczyć na wsparcie finansowe lokalnych przedsiębiorców oraz ich pomoc w organizacji imprezy, ale w obecnej trudnej i nieprzewidywalnej sytuacji gospodarczej kierowanie do nich takich próśb byłoby nietaktem.
Licząc na Państwa zrozumienie, obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby przyszłoroczne Rybobranie dostarczyło nam wszystkim niesamowitych wrażeń.

marek cebula niebieskie