Obrazek przedstawia znak roboty drogowe i napis prace modernizacyjne.

Urząd Miasta w Krośnie Odrzańskim planuje wprowadzenie na ul. Podgórnej w Krośnie Odrzańskim nowej, stałej organizacji ruchu polegającej na wyznaczeniu strefy zamieszkania wraz z miejscami postojowymi.

Informujemy, że w dniu 20 maja 2021 r. o godz. 9.00 odbędzie się XXXII sesja Rady Miejskiej. Zgodnie z art. 15 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. z 2020 r. poz. 1842) sesja odbędzie się z wykorzystaniem środków porozumiewania się na odległość (zdalny tryb obradowania). Transmisję sesji będzie można śledzić na bieżąco w Internecie.

Rrozpoczęła się dystrybucja maseczek wśród mieszkańców lubuskiego.71 500 szt. maseczek ochronnych trafiło do naszej Gminy. Każdy mieszkaniec może otrzymać bezpłatnie cztery maseczki.

Porady prawne

Lista jednostek nieodpłatnego poradnictwa, którą zgodnie z art. 8a ust. 1 sporządza i aktualizuje starosta. Listę udostępnia się wykonawcom do wykorzystania przy realizacji postanowień art. 5 ust. 4 ustawy oraz art. 11 ust. 10 (przekierowanie klienta do darmowego poradnictwa specjalistycznego, gdy jego problem ma charakter złożony).

Szanowne Panie,

z okazji Dnia Kobiet składam Paniom najserdeczniejsze życzenia, pewności siebie, siły i dumy. Aby każdy dzień był wyjątkowy, dawał powody do zadowolenia i by wypełniały go ciepło oraz miłość najważniejszych osób w Waszym życiu.

Życzę nieustającym sukcesów w życiu osobistym i zawodowym. Niech uśmiech rozpromienia Wasze twarze, a szczęście towarzyszy Wam każdego dnia.

marek cebula niebieskie

Zachowaj trzeźwy umysł

„Ludzie są na tyle szczęśliwi, na ile sobie pozwolą.” Te słowa Abrahama Lincolna stanowią niezwykle celną odpowiedź na pytanie: dlaczego jestem nieszczęśliwy? Pytanie to zadaje sobie wielu ludzi, bez względu na wiek.

Babski wieczór - koncerty 3

Nie poddają się koronawirusowi i po zeszłorocznym odwołaniu imprezy, w tym roku dojdzie ona do skutku. Co prawda w reżimie sanitarnym, ale jednak. Mowa o „Babskim Wieczorze”, czyli sztandarowym spotkaniu z okazji Dnia Kobiet organizowanym w Krośnie Odrzańskim. Centrum Artystyczno - Kulturalne „Zamek” przygotowało trzydniową niespodziankę dla pań.

Ulica Czarneckiego w Krośnie Odrzańskim zamknięta

Od 24.02.br. do odwołania zamknięta zostanie ulica S.Czarnieckiego. W związku z pracami w Parku Tysiąclecia i potrzebą przejazdu pojazdów ponadgabarytowych zmuszeni jesteśmy zamknąć ulicę. Prosimy o nie wjeżdżanie i nie parkowanie aut na w/w ulicy. Dziękujemy za wyrozumiałość.