• Platforma Zakupowa

  Wychodząc naprzeciw zmianom prawnym, które wymuszają elektronizację zamówień publicznych Urząd Miasta w Krośnie Odrzańskim uruchomił Platformę Zakupową

 • Zmiany w opłatach za odpady komunalne

  Od 1 maja obowiązywać będzie nowy system naliczania opłat za odpady komunalne. Zachęcamy do lektury przygotowanych informacji, gdzie w formie pytań i odpowiedzi wyjaśniamy szczegóły związane z funkcjonowaniem nowego systemu.

 • INFORMACJA NA TEMAT UŻYTKOWANIA WIECZYSTEGO

  Od 1 stycznia 2019 r., zgodnie z ustawą z dnia 20 lipca 2018 r. o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów

 • KORONAWIRUS - Komunikaty Urzędu
 • Krośnieński Parasol Antykryzysowy

  Rada Miejska w Krośnie Odrzańskim na wniosek Burmistrza Marka Cebuli przyjęła pakiet pomocy dla przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie Gminy Krosno Odrzańskie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

 • Transportowy raj podatkowy

  Dzięki temu, wysokość stawek podatku od środków transportowych obowiązujących na terenie Gminy Krosno Odrzańskie od 1 stycznia 2016 r., będzie konkurencyjna nie tylko na terenie Województwa Lubuskiego, ale również na terenie kraju.

 • ODREaguj w Krośnie!

  Szukasz pomysłu na weekendowy relaks? Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej poświęconej prezentacji ofert spędzania wolnego czasu w Krośnie Odrzańskim i okolicach!

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 33/18 Burmistrza Krosna Odrzańskiego z dnia 6 grudnia 2018 r.,  – nadany został Regulamin Organizacyjny Urzędu Miasta w Krośnie Odrzańskim. Zgodnie z Regulaminem Organizacyjnym w Urzędzie funkcjonują wydziały i inne komórki organizacyjne o następujących nazwach i symbolach:
 
 
Regulamin Organizacyjny Urzędu Miasta w Krośnie Odrzańskim
 
Zarządzenie nr 33/18 Burmistrza Krosna Odrzańskiego - [Pobierz]
Zarządzenie nr 29/19 Burmistrza Krosna Odrzańskiego - [Pobierz]
 
Schemat organizacyjny Urzędu Miasta w Krośnie Odrzańskim - [Pobierz]