• Platforma Zakupowa

  Wychodząc naprzeciw zmianom prawnym, które wymuszają elektronizację zamówień publicznych Urząd Miasta w Krośnie Odrzańskim uruchomił Platformę Zakupową

 • Zmiany w opłatach za odpady komunalne

  Od 1 maja obowiązywać będzie nowy system naliczania opłat za odpady komunalne. Zachęcamy do lektury przygotowanych informacji, gdzie w formie pytań i odpowiedzi wyjaśniamy szczegóły związane z funkcjonowaniem nowego systemu.

 • INFORMACJA NA TEMAT UŻYTKOWANIA WIECZYSTEGO

  Od 1 stycznia 2019 r., zgodnie z ustawą z dnia 20 lipca 2018 r. o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów

 • KORONAWIRUS - Komunikaty Urzędu
 • Krośnieński Parasol Antykryzysowy

  Rada Miejska w Krośnie Odrzańskim na wniosek Burmistrza Marka Cebuli przyjęła pakiet pomocy dla przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie Gminy Krosno Odrzańskie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

 • Transportowy raj podatkowy

  Dzięki temu, wysokość stawek podatku od środków transportowych obowiązujących na terenie Gminy Krosno Odrzańskie od 1 stycznia 2016 r., będzie konkurencyjna nie tylko na terenie Województwa Lubuskiego, ale również na terenie kraju.

 • ODREaguj w Krośnie!

  Szukasz pomysłu na weekendowy relaks? Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej poświęconej prezentacji ofert spędzania wolnego czasu w Krośnie Odrzańskim i okolicach!

Szanowni Pedagodzy,   to wyjątkowy Dzień Edukacji Narodowej. Niespotykane od wielu dekad problemy dotykają polskiej oświaty. W dobie pandemii nie tylko lekarze, pielęgniarki, personel medyczny, ale - wśród wielu grup zawodowych - także nauczyciele są na „pierwszej linii frontu”…   W dniu Waszego święta życzę przede wszystkim zdrowia, które jest dzisiaj nam wszystkim niezwykle potrzebne. Dziękuję także za Państwa zaangażowanie i wytrwałość. Pełnicie niezwykle ważną rolę zarówno wychowawczą, jak i kulturotwórczą. Tworzycie w młodych ludziach poczucie odpowiedzialności za Polskę. Jak dzisiaj widać, jest ono bardzo potrzebne...   Ze strony krośnieńskiego samorządu zapewniam Państwa o pełnym wsparciu oraz woli współpracy i pomocy, nie tylko w tym trudnym czasie.