Z okazji Święta Policji Panu Komendantowi, wszystkim Funkcjonariuszom Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim oraz Pracownikom Cywilnym składam najserdeczniejsze życzenia i wyrazy uznania.

Rozpoczynając pracę w Policji, dokonaliście Państwu wyboru drogi zawodowej naznaczonej ryzykiem, odpowiedzialnością za bezpieczeństwo i życie drugiego człowieka oraz troską o przestrzeganie porządku publicznego. Wypełniając codzienne obowiązki doświadczacie często ludzkich krzywd i dramatów, poznając często tą ciemniejszą stronę ludzkiej osobowości. Z drugiej strony możecie liczyć na wdzięczność i szacunek tych, w obronie których stajecie i którym udaje Wam się pomóc.

Gratuluję Państwu imponującej skuteczności, której odzwierciedleniem są statystyki przekładające się na wzrost poczucia bezpieczeństwa Mieszkańców Gminy Krosno Odrzańskie. Cieszę się, że nasza współpraca układa się wzorowo, a Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji, oprócz realizacji przypisanych zadań, wspierają również nasz samorząd przy organizacji różnego rodzaju wydarzeń kulturalnych i sportowych, za co w tym miejscu serdecznie dziękuję.

W tym wyjątkowym dniu życzę, by ta niełatwa misja, którą wypełniacie każdego dnia, była źródłem osobistej satysfakcji i zawodowego spełnienia oraz cieszyła się należnym uznaniem ze strony przełożonych i społeczeństwa.

marek cebula niebieskie