Zgłoszenia kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych składają pełnomocnicy wyborczy komitetów wyborczych lub osoby przez nich upoważnione, a także sami wyborcy w terminie do dnia 12 CZERWCA 2020 r. (piątek), w godzinach pracy Urzędu Miasta w Krośnie Odrzańskim.

W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego i zawieszeniu bezpośredniej obsługi interesantów w Urzędzie Miasta w Krośnie Odrzańskim zgłoszenie kandydatów na członków komisji można składać:

- osobiście, poprzez skorzystanie ze skrzynki podawczej ustawionej przy drzwiach wejściowych do budynku A Urzędu Miasta,

- pocztą (o dotrzymaniu terminu zgłoszenia kandydatów do obwodowych komisji wyborczych rozstrzyga data wpływu przesyłki do Urzędu Miasta),

- w formie skanu, za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (nie jest przy tym wymagany podpis elektroniczny), w takim przypadku oryginały zgłoszenia należy przesłać do Urzędu Miasta tradycyjną pocztą (oryginalne dokumenty nie muszą zostać doręczone do czasu upływu terminu na dokonywanie zgłoszeń).

Więcej informacji pod nr tel. 68 410 9706

Formularze zgłoszeń: