Gminny Punkt Konsultacyjno-Informacyjny, zaprasza mieszkańców na spotkanie informujące o ogólnych zasadach przyznawania dotacji w ramach ogólnopolskiego programu „Czyste Powietrze”.

Program skierowany jest do tych z Państwa, którzy w swoich jednorodzinnych budynkach mieszkalnych planują np.: wymianę źródła ciepła, termomodernizację, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, montaż ogniw fotowoltaicznych itp.

Spotkanie odbędzie się w formie on-line (aplikacja zoom), w dniu 29 września 2021 roku o godz. 16:30.

Osoby zainteresowane udziałem, zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania parametrów logowania telefonicznie: poniedziałek i piątek od godziny 15:30 do 17:30, od wtorku do czwartku – od godziny 14:30 do 16:30 oraz za pomocą poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ponadto przypominamy, że w Urzędzie, w określonych ramach czasowych funkcjonuje punkt konsultacyjny dotyczący Programu.

Wszelkie informacje oraz wcześniejsze zapisy na konsultacje indywidualne w Urzędzie Miasta pod nr tel. 502 624 612

w godzinach otwarcia Punktu, tj.:

• poniedziałek – od 15:30 do 17:30
  • od wtorku do czwartku – od 14:30 do 16:30
  • piątek – od 15:30 do 17:30.

Więcej informacji o Programie „Czyste Powietrze” można uzyskać pod adresem: https://czystepowietrze.gov.pl/