Centrum Artystyczno-Kulturalne „Zamek” wraz z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkie dzieci w najbliższą sobotę, 27 sierpnia do Parku Tysiąclecia w Krośnie Odrzańskim na Wielki Finał akcji „Lato w mieście (i nie tylko)”. Wakacyjne miasteczko czynne będzie w godzinach 10.00-13.00. Organizatorzy na zakończenie wakacji przygotowali bezpłatnie i dla każdego moc atrakcji, m.in. zabawy i konkurencje sportowe, zajęcia plastyczne, duże bańki mydlane, zamek dmuchany i trampolinę, popcorn i watę cukrową oraz występ Clowna Wesołka.

Wielki finał wakacyjnej zabawy jest zwieńczeniem projektu „Lato w mieście (i nie tylko)” dofinansowanego w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii w roku 2016. W ramach akcji zorganizowano 14 pikników wakacyjnych – 7 artystycznych i 7 sportowych na terenie 7 placów zabaw w różnych częściach gminy Krosno Odrzańskie.

plakat finał