W imieniu Centrum Artystyczno-Kulturalnego Zamek w Krośnie Odrzańskim serdecznie zapraszamy do obejrzenia spektakli teatralno–muzycznych pod nazwą „Musicalowe wariacje”, dofinansowanych ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy lokalne 2016.

Jest to ostatnia już z pięciu inicjatyw lokalnych, wyłonionych do realizacji w ramach projektu „Podziel się kulturą”, zgłoszonych przez mieszkańców gminy Krosno Odrzańskie.
Spektakle są owocem pracy dwóch grup warsztatowych – dziecięcej i młodzieżowej, wystąpią w nich więc sami mieszkańcy naszej gminy.
Wieczór z musicalem czeka nas już dziś (17 listopada 2016 r.), o godzinie 17:00, w sali-Kaplicy Zamku Piastowskiego.
Wstęp wolny.
W programie: „Dziewczynka z zapałkami” w reżyserii Beaty Ciechanowicz /młodsza grupa warsztatowa/
oraz
„Babę zesłał Bóg...” w reżyserii Marty Dominikowskiej /starsza grupa warsztatowa/