11 zadań powalczy w tym roku o dofinansowanie z Budżetu Obywatelskiego. Ich wykaz prezentujemy w tabeli poniżej. Na Państwa głosy czekamy od 15 do 31 stycznia. Formularz do głosowania dostępny będzie od poniedziałku, 15 stycznia w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta oraz na stronie www.krosnoodrzanskie.pl/budzetobywatelski .

Upoważniony do głosowania jest każdy mieszkaniec Gminy Krosno Odrzańskie, który ukończył 16 lat. Osoby niepełnoletnie powinny dołączyć do ankiety zgodę rodzica lub opiekuna prawnego, która jest do pobrania TUTAJ. Jedna osoba może oddać tylko jeden głos na jedno wybrane przez siebie zadanie. Wyniki Budżetu Obywatelskiego ogłoszone zostaną 1 marca, podczas spotkania z cyklu "Gmina Przyszłości".

ANKIETA DO GŁOSOWANIA

ZGODA OPIEKUNA USTAWOWEGO