Gmina Krosno Odrzańskie poszukuje opiekuna dzieci w czasie przewozu do Zespołu Szkół Specjalnych w Krośnie Odrzańskim. Dowóz dzieci odbywa się na terenie Gminy Krosno Odrzańskie. Formą zatrudnienia jest umowa zlecenie na okres od 3 września do 31 grudnia 2018 r.

W zakresie obowiązków opiekuna jest zapewnienie opieki w samochodzie służbowym typu bus Urzędu Miasta w Krośnie Odrzańskim przystosowanym do przewozu osób niepełnosprawnych w czasie trwania przewozu dzieci z miejsca zamieszkania do Zespołu Szkół Specjalnych w Krośnie Odrzańskim oraz ze szkoły do miejsca zamieszkania, a także podczas wsiadania i wysiadania z pojazdu. Godziny pracy zgodnie z harmonogramem tras:

• dowóz do Zespołu Szkół Specjalnych – od godz. 6:00 do godz. 8:00,
• odwóz – od godz. 12:40 do godz. 14:40.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Naczelnikiem Wydziału Oświaty Kultury i Sportu Urzędu Miasta w Krośnie Odrzańskim, nr tel: 68 410 97 80.