Od 30 listopada do 28 grudnia potrwa rekrutacja do Żłobka Miejskiego w Krośnie Odrzańskim w ramach projektu „Pierwszy Żłobek Miejski w Krośnie Odrzańskim szansą na poprawę sytuacji zawodowej opiekunów” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Lubuskie 2020, Oś Priorytetowa 6: Regionalny rynek pracy, Działanie 6.4 Równość szans kobiet i mężczyzn na rynku pracy.

Jednocześnie informujemy (przede wszystkim rodziców pracujących), że od dnia 1 lutego 2019 r. zostanie otwarty dodatkowy oddział przedszkolny w Przedszkolu nr 4 dla dzieci, które ukończyły 2,5 roku (na dzień 1 lutego 2019 r.).

Proces rekrutacji obrazuje schemat, który znajduje się poniżej. Dokumenty do pobrania otwierają się po kliknięciu w odpowiednią „zakładkę”.

Rekrutacja do żłobka obejmuje 68 miejsc i jest skierowana do rodziców dzieci w wieku do 3 lat. Odbywa się na podstawie Regulaminu (do pobrania poniżej) „Pierwszy Żłobek Miejski w Krośnie Odrzańskim szansą na poprawę sytuacji zawodowej opiekunów” oraz harmonogramu (do pobrania TUTAJ).

Wnioski i dokumentację rekrutacyjną można pobrać w biurze projektu w Urzędzie Miasta w Krośnie Odrzańskim, ul. Parkowa 1, budynek B pokój nr 10, w Biurze Obsługi Interesanta w godzinach pracy Urzędu Miasta w Krośnie Odrzańskim oraz ze strony www.krosnoodrzanskie.pl. Prosimy o dokładne i uważne zapoznanie się z dokumentami. Kompletne wnioski prosimy składać w formie papierowej w biurze projektu w godzinach pracy Urzędu Miasta lub drogą mailową (podpisane skany) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 28.12.2018 r. włącznie.

Rekrutacja do nowoutworzonej grupy przedszkolnej dla 2,5-latków odbywa się poprzez wypełnienie wniosku (do pobrania poniżej) i złożenia go w Przedszkolu nr 4, ul. B. Chrobrego 33, do dnia 28.12.2018 r.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod nr telefonu 68 410 97 80 lub 68 410 97 82.

centralnie

l1   r1