Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP oraz redakcja miesięcznika "Strażak" zachęca do udziału w konkursie skierowanym do Ochotniczych Straży Pożarnych, samorządów i lokalnych społeczności.

Celem konkursu jest promowanie i nagradzanie najlepszych inicjatyw społecznych, których efekty wpłynęły na poprawę bezpieczeństwa i jakości życia mieszkańców, a także rozwój i integrację środowisk wokół wspólnych inicjatyw. Zgłoszenie należy przesłać do północy 15 marca 2019 r.

Przed nami ostatnie dni na przesłanie projektu, który weźmie udział w ogólnopolskiej rywalizacji. Prestiżowa statuetka Strażackiego Oscara oraz atrakcyjne nagrody mogą trafić do OSP z Naszeej Gminy. Zachęcamy do zgłaszania ciekawych inicjatyw.
Szczegóły konkursu TUTAJ

Komunikat Prasowy do pobrania [TUTAJ]