Burmistrz Krosna Odrzańskiego informuje, że w dniach 12-29 kwietnia 2019 roku na terenie gminy Krosno Odrzańskie odbędzie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych.

WYSTAWIAMY:

• stoły,
  • krzesła,
  • szafy,
  • tapczany,
  • łóżka,
  • fotele,
  • dywany,
  • materace,
  • rowery,
  • zabawki dużych rozmiarów,
  • sanki,
  • wykładziny, itp.

NIE WYSTAWIAMY:

• zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny,
  • wszelkiego rodzaju odpady budowlane i poremontowe,
  • odpady sanitarne typu wanny, umywalki, muszle toaletowe lub spłuczki,
  • rolety, grzejniki, płytki,
  • odpady niebezpieczne,
  • zmieszane odpady komunalne,

UWAGA: Odpady są odbierane zgodnie z poniższym harmonogramem od godziny 7:00

HARMONOGRAM WYWOZU ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH

Miejscowości z terenu gminy:

• Wężyska, Chojna, Czarnowo – 18 kwietnia 2019 r.
  • Szklarka Radnicka, Gostchorze, Radnica – 24 kwietnia 2019 r.
  • Osiecznica, Łochowice, Bielów, Czetowice, Kamień, Morsko – 25 kwietnia 2019 r.
  • Brzózka, Marcinowice, Nowy Raduszec, Sarnie Łęgi – 26 kwietnia 2019 r.
  • Stary Raduszec, Strumienno, Chyże, Retno, Sarbia – 29 kwietnia 2019 r.

Nieruchomości jednorodzinne w Krośnie Odrzańskim:

• 12 kwietnia 2019 r.

Ulice: 11 Listopada,  Dąbrowskiego, Emilii Plater, gen. Franciszka Kleeberga, gen. Tadeusza Kutrzeby, Kilińskiego, Konopnickiej, Piastów, Polna, Spokojna, Szosa Poznańska , Wakacyjna, Wesoła, Bolesława Chrobrego, Cypriana Kamila Norwida, Fryderyka Chopina, Jaskółcza, Józefa Bojarskiego, Kościelna, Mickiewicza, Młyńska, Moniuszki, Nadodrzańska, Ogrodowa, Paderewskiego, Słubicka Srebrna Góra, Widok, Wiejska, Winnica, WOP.

• 15 kwietnia 2019 r.

Ulice: Bankowa, Bobrowa, Bohaterów Wojska Polskiego, Dworcowa, Grobla, Gubińska, Mennicza, Mnichów, Murna, Plac Prusa, Pocztowa, Poznańska, Prądzyńskiego, Pułaskiego, Rybaki, Szkolna, Trakt Książęcy, Wąska, Wierzbowa, Żeromskiego, Baczyńskiego, Bartosza Głowackiego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Działkowca, Henryka Brodatego, Henryka Głogowskiego, Henryka Pobożnego, Kazimierza Wielkiego, Kazimierza Jagiellończyka, Kazimierza Odnowiciela, Kosynierów, Kościuszki, Metalowców, Mieszka I, Osiedle Północne, Sienkiewicza, Słowackiego, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Wyspiańskiego, Zygmunta Starego.

Nieruchomości wielolokalowe w mieście Krosno Odrzańskie:

• 19 kwietnia 2019 r. ulice: Ignacego Łukasiewicza, Katastralna, Mikołaja Kopernika, Piastów, Pionierów, Poprzeczna, Wakacyjna.
  • 23 kwietnia 2019 r. ulice: Bobrowa, Bohaterów Wojska Polskiego, Grobla, Gubińska, Kościuszki, Lipowa, Mennicza, Metalowców, Mnichów, Murna, Plac Wolności, Pocztowa, Rybaki, Szkolna,, Wąska, Wodna, Zamkowa, Żeromskiego, 1 Maja, PCK, Poznańska, Pułaskiego.
  • 26 kwietnia 2019 r. ulice: Bolesława Chrobrego, Jana Matejki, Kościelna, Mickiewicza, Moniuszki, Nadodrzańska, Ogrodowa, Podgórna, Słubicka, Srebrna Góra, Widok, Wiejska.