Specjalnie dla właścicieli firm (także prowadzących jednoosobową działalność), księgowych, dla przyszłych przedsiębiorców. Tej konferencji nie można przegapić. Tym bardziej, że udział jest bezpłatny. Ruszyła rejestracja na spotkanie organizowane w Krośnie Odrzańskim.

21 czerwca odbędzie się niezwykle ważna konferencja poświęcona nie tylko podatkom (dochodowym od osób fizycznych oraz od towarów i usług) i nowym regulacjom prawnym (a z tym problemy mają nawet doświadczeni księgowi), ale także zmianom składki zdrowotnej w ramach Polskiego Ładu. Informacji udzielą pracownicy Urzędu Skarbowego oraz ZUS.

Jeden z paneli zostanie poświęcony sytuacji na lokalnym rynku pracy oraz formom wsparcia udzielanym przedsiębiorcom. O tym opowie przedstawiciel Powiatowego Urzędu Pracy w Krośnie Odrzańskim.

Będzie też mowa o warunkach i zasadach otrzymania wsparcia w zakresie podejmowania działalności gospodarczej, w ramach wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalnej Grupy Działania Zielone Światło.

W ostatniej części uczestnicy dowiedzą się na jakie wsparcie mogą liczyć w ramach Lubuskiego Funduszu Poręczeń Kredytowych oraz Lubuskiego Funduszu Pożyczkowego.

Konferencja odbędzie się 21 czerwca, początek o godzinie 10.00 w Urzędzie Miasta w Krośnie Odrzańskim, ul. Parkowa 1.

Dokładny program znajduje się TUTAJ.

Rejestracja uczestników odbywa się:

zgłoszeń w wersji papierowej

  • skanów wypełnionych zgłoszeń wysłanych na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

udział w konferencji jest bezpłatny