Lubuska Nagroda Marszałka to plebiscyt skierowany do mikro, małych i średnich firm zarejestrowanych na terenie województwa lubuskiego, które skutecznie wdrażają innowacyjne rozwiązania i budują gospodarczą markę regionu. Konkurs skierowany jest do mikro, małych i średnich firm, które zostaną wyróżnione w następujących kategoriach:

1) Innowacyjny produkt, który został wdrożony na rynek i skomercjalizowany.

2) Innowacyjna usługa, która została wdrożona na rynek i skomercjalizowana.
3) Innowacyjny start-up – kategoria przewidziana dla młodych firm, które jeszcze nie wdrożyły swojego produktu/technologii na rynek, ale mają świetny pomysł i chcą go zrealizować.
4) Innowator Roku – dla firmy lub osoby, która swoją działalnością wpłynęła na promocję idei innowacyjności. W kategorii „Innowator Roku"

Kapituła Konkursu może przyznać nagrodę za wyjątkowe na tle pozostałych przedsiębiorstw osiągnięcia w dziedzinie innowacji i rozpowszechniania wiedzy o innowacjach, a także komercjalizacji nowoczesnych rozwiązań na skalę krajową.

W konkursie ocenie podlegają wyłącznie rozwiązania i inicjatywy podjęte i/lub realizowane po dniu 1 stycznia 2015 roku.

Zgłoszenia można przesyłać do 30 września 2017 roku na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Szczegółowe informacje są udzielane pod nr tel.: (68) 456 51 98, (68) 45657 57, (68) 456 54 25. Więcej informacji jest dostępnych także na stronie: 

http://lubuskie.pl/news/21672/806/Lubuska-Nagroda-Innowacji/d,news-bootstrap/

Uroczysta Gala konkursu odbędzie się 26 października podczas Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości w Zielonej Górze. Rejestrację do kongresu można przeprowadzić online pod linkiem: http://polskikongres.pl/

Pobierz:
Regulamin Konkursu
Formularz zgłoszeniowy
oświadczenie o niezaleganiu z należnościami na rzecz Skarbu Państwa