Narodowe Centrum Badań i Rozwoju zaprasza firmy na bezpłatne spotkanie, podczas którego uczestnicy dowiedzą się jak uzyskać dotację na rozwój przedsiębiorstwa. Spotkanie odbędzie się 5 lipca 2018 r. w Zielonej Górze, w Parku Naukowo - Technologicznym Uniwersytetu Zielonogórskiego w Nowym Kisielinie przy ul. Syrkiewicza 6.

NCBR dla firm to cykl spotkań organizowanych z myślą o potrzebach przedsiębiorców, na których można poznać ofertę wsparcia Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) dla rozwoju biznesu. Eksperci zaprezentują możliwości uzyskania dotacji na działania, które pozwolą na wprowadzenie nowatorskich rozwiązań w prowadzonej działalności lub udoskonalenie już istniejących produktów lub usług.

NCBR wprowadził proste zasady ubiegania się o dofinansowanie, m.in. znacząco ograniczając formalności i skracając czas oceny wniosków. Podczas spotkań eksperci NCBR zaprezentują nie tylko ofertę dofinansowań i ogólne zasady udziału w konkursach, ale przedstawią na konkretnych przykładach jak korzystać ze wsparcia.

Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie internetowej www.ncbrdlafirm.pl 

ncbr

ncbr list do firm