Informujemy, że 26 lutego br. weszło w życie Zarządzenie nr 28/16 Burmistrza Krosna Odrzańskiego wprowadzające Regulamin wydawania materiałów promocyjnych Gminy Krosno Odrzańskie.

Zgodnie z jego zapisami o bezpłatne wydanie materiałów promocyjnych mogą ubiegać się stowarzyszenia, organizacje non-profit, organizacje pożytku publicznego, placówki oświatowe, jednostki samorządu terytorialnego i podległe im instytucje, prowadzące działalność na terenie Gminy Krosno Odrzańskie oraz organizatorzy przedsięwzięć przyczyniających się do promocji Gminy Krosno Odrzańskie, a także osoby indywidualne reprezentujące ją na zewnątrz, które złożą stosowny wniosek nie później niż na 7 dni przed oczekiwaną data odbioru materiałów. Wnioski można składać osobiście w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta w Krośnie Odrzańskim; pocztą na adres: Urząd Miasta, ul. Parkowa 1, 66-600 Krosno Odrzańskie, faksem na nr: 68 383 51 22 lub drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Osoby i instytucje, które otrzymają materiały promocyjne zobowiązane będą do przedłożenia w Wydziale Promocji i Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miasta w Krośnie Odrzańskim krótkiej relacji z przedsięwzięcia promocyjnego objętego wsparciem, w tym w szczególności do udostępnienia kilku zdjęć.

Jednocześnie informujemy, że zakupu materiałów promocyjnych przeznaczonych do indywidualnego użytku dokonać można w Punkcie Informacji Turystycznej, który znajduje się w Zamku Piastowskim przy ul. Szkolnej 1.

Szczegółowe zasady udostępniania materiałów promocyjnych

Wniosek o wydanie materiałów promocyjnych