„Dzień Kobiet, dzień Kobiet, niech każdy się dowie...”, że Centrum Artystyczno-Kulturalne „Zamek” szykuje imprezę z okazji Dnia Kobiet. Już 7 marca o godz. 18.00 w Hali Sportowo-Widowiskowej w Krośnie Odrzańskim odbędzie się kolejna edycja Babskiego Wieczoru.

 Tym razem proponujemy mieszkankom Gminy Krosno Odrzańskie wieczór na cygańską nutę. Tego wieczoru wystąpi specjalnie dla Pań Cygański Teatr Muzyczny TERNO. Zespół ten od 60 lat występuje na scenach całego świata i jest okrzyknięty najlepszą cygańską grupą muzyczno-taneczną Europy. Podczas Babskiego Wieczoru Panie będą mogły zobaczyć prawdziwy folklor romski, który łączy w sobie muzykę bałkańską, rosyjskie romanse, węgierskie czardasze, ogniste flamenco oraz popularną muzykę romską, również biesiadną. ”Cygańskie Show” to program żywy, egzotycznie piękny, romantyczny. Zawiera elementy humoru, skeczu, który przez półtorej godziny fascynuje i porywa publiczność swoim romskim temperamentem tancerek i wokalistek. W programie również spontaniczne tańce solowe i barwne układy zbiorowe. Z pewnością nie jedna pieśń i taniec romski sprawi, że krośnieńska publiczność będzie chciała śpiewać i tańczyć z nimi. A to oczywiście będzie możliwe.

Serdecznie zapraszamy na cygański Babski Wieczór. W tym dniu nie zabraknie również symbolicznego goździka i słodkiego poczęstunku.

plakat babski wieczor4.s

plakat_babski_wieczor4.s
plakat_babski_wieczor4.s
_DSC0075
_DSC0075
_DSC0132
_DSC0132
_DSC3183
_DSC3183
DSC_0588
DSC_0588